Skip to main content

KVKK Kapsamında Açık Rıza Metnimiz aşağıdadır.

Farkındalık Yazarlığı Yazı ve Yazarlık Atölyesi

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI UYARINCA

AÇIK RIZA METNİ

İşbu web siteyi kullanmanız durumunda veri sorumlusu sıfatıyla “Kızılırmak Mahallesi Dumlupınar Bulvarı No:3C-1 İç Kapı No:160 Çankaya/Ankara” adresinde faaliyet gösteren Mustafa Orhan Gökpınar Bireysel Bilgelik Yayınları (“Farkındalık Yazarlığı”) olarak, Kişisel Verilerin Korunması mevzuatı kapsamında, kişisel verilerinizin işlenmesi ve/veya aktarılması amacıyla aşağıdaki hususlara ilişkin açık rızanızı vermiş kabul edilirsiniz.

“Kimlik, iletişim, görsel verilerim ile hobilerime ait verilerimden oluşan kişisel verilerimin Farkındalık Yazarlığı tarafından Farkındalık Yazarlığı faaliyetlerinden, gelişmelerden ve kampanyalardan haberdar edilmeniz, internet sitemiz ve Farkındalık Yazarlığı’ndaki sanat ve kültürel faaliyet atölyelerinden, etkinliklerden haberdar edilmeniz amacı ile toplanmasını, saklanmasını, işlenmesini, kullanılmasını ve yurt içi ve yurt dışında bulunan üçüncü taraflara hizmet sağlayıcı sıfatları gereği Toplu Elektronik posta (bülten, broşür vb.) gönderilmesi vs. amacıyla aktarılmasını kendi açık rızam ile kabul ediyorum.

Ayrıca etkinliklere, sanal atölye çalışmalarına katılmam halinde kullanılan telekonferans programında kameramı açtığım zaman bunun fotoğrafımın çekilmesine ve bu çekilen fotoğraflarımın sosyal medya hesaplarında paylaşılmasına izin vermek anlamına geldiğini kendi açık rızam ile kabul ediyorum.

Konu hakkında daha detaylı bilgi edinebilmek için KVKK Aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz.

Farkındalık Yazarlığı tarafından Aydınlatma Metni ile bilgilendirildiğimi, söz konusu hususlara bilerek ve isteyerek rıza gösterdiğimi beyan ederim.