Skip to main content
Farkındalık Yazarlığı Logo

Farkındalık Yazarlığı Atölyesi ile Yazma Hayalinizi Gerçekleştirin

Birçok insan yazmak, yazı aracılığı ile kendini ifade etmek, kelimeleri vasıtasıyla diğer insanların hayatlarına dokunmak ister. Ancak bu her zaman mümkün olmaz. Çünkü yazmak sanıldığının aksine çetin bir yolculuktur. Bunu başarmak için kişi her şeyden önce nereden ve nasıl başlayacağını bilmelidir. Aynı zamanda yazma yolculuğunda belli bir noktaya ulaşmak isteyen herkesin yazma alışkanlığı kazanarak disiplinli bir şekilde çalışması gereklidir.

Farkındalık Yazarlığı Atölyesi olarak katılımcılarımızı yazar adayı haline getirmeyi başardık ve yazar adayı ile okuyucu arasındaki ilk köprüyü dergi vasıtasıyla tesis etmiş olduk. Atölyemizin ikinci yılında kurulan Bireysel Bilgelik Yayınları ile de yazarlarımızın dijital kitaplarını okuyucularla buluşturduk.
Böylece katılımcılarımız da yazar adayı olmaktan yazar olmaya giden yolda önemli bir adım atmış oldular. Atölyemizde üretilen öyküler böylece dijital kitaplarla okuyucusu ile buluştu.

Farkındalık Yazarlığı, sürekli artan deneyimi ve gelişen yapısıyla katılımcılarını önce yazar adayına, daha sonra da yazar olmaya giden yolda destekleyecek yeni ve verimli atölye çalışmaları tasarlamaya devam ediyor.

Farkındalık Yazarlığı İstatistikler

2017 – 2022

1724

Saat atölye çalışması yapıldı.

21372

Sayfa yazı yazıldı

Tüy Dergi

46325

Kullanıcı tarafından okundu.

Kültürlü İnsanların Dergisi
Tüy Dergi

Farkındalık Yazarlığı Yazı ve Yazarlık Atölyesi katılımcılarının yazılarıyla oluşturulan Tüy Dergi’yi okuyun. Dergimiz 2017-2021 yılları arasında, üç ayda bir çıkmıştır. Tüy Dergi’nin 20 sayısını da sitemizden ücretsiz olarak okuyabilirsiniz.

Tüy Dergi'yi Okuyun

Farkındalık Yazarlığı

Farkındalık Yazarlığı’nın yedi yılda 26400 sayfayı aşan editörlük ve 2900 saati aşan atölye deneyimiyle özel olarak tasarladığı atölyeleri inceleyin.

Yazmaya kolayca başlayın.
İlham alın.
Yaratıcılığınızı geliştirin.
Kitap yazma yolunda ilerleyin.