Müge Arbak ile Yazmaya Başlamak

Yazmamak ile yazmak arasında bir köprü vardır. Bu köprüden geçilmediği müddetçe yazma eylemi “hobi” düzeyinde kalır ve bir yere varmaz, varamaz. Anlık bir hevesle girişilen, arada bir gösterilen çabalar işe yaramadığı için yazma arzusuna sahip olan pek çok kişi “yazamıyorum” düşüncesiyle kalemi bir kenara bırakır ve yazmaktan vazgeçer.

Bu noktada yazmak isteyen kişi bir sisteme, bir yönteme ihtiyaç duyar. Bu seminerin konusu, yazmamak ile yazmak arasındaki o köprüyü geçmek için ihtiyaç duyulan sistemi ve yöntemi içermektedir.

21 Kasım 2021 Pazar günü, yazma yolculuğunda bu önemli eşiği geçmek için Yazmaya Başlamak seminerinde buluşuyoruz.

Tarih ve Saat: 21 Kasım Pazar, 14.00 – 16.00

Ücret: 250TL (KDV Dahil)

Detaylı bilgi ve kayıt için iletişim: 0530 090 85 44

Sıkça Sorulan Sorular

Çalışmaya kimler katılabilir?

-Yazmak isteyen herkes çalışmaya katılabilir.

Seminer hangi saatlerde ve nasıl yapılacak?

Seminer belirtilen günde, saat 14.00 – 16.00 arasında Zoom üzerinden yapılacaktır.

Atölyeye katılmadan önce yapmam gereken bir hazırlık var mı?

Atölyeye katılmadan önce mutlaka Zoom programını bilgisayarınıza veya cep telefonunuza indirerek yüklemelisiniz.

Seminere kayıt oldum, süreç nasıl işleyecek?

0530 090 85 44 numaralı telefonumuzu arayarak çalışmaya başvurabilirsiniz. Başvurunuz onaylandıktan sonra ödemenizi gerçekleştirdiğinizde etkinlik tarihinden bir gün önce belirttiğiniz cep telefonu numaranıza ve/veya e-posta hesabınıza bir davet mesajı gelecektir. Bu davet mesajında belirtilen Zoom bağlantısı ile atölyeye katılabilirsiniz. Bağlantı, atölye saatinden 20 dakika önce açılacaktır.

Telif Hakları

İşbu sitede sunulan tüm atölyelerin her türlü telif hakları, yani 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununu kapsamında işleme, çoğaltma, yayma, temsil, işaret, dijital iletim de dahil olmak üzere ses ve/veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma yayın hakları ve bunları kullanma hakları tarafımıza aittir. Bu sebepten ötürü atölyelerde ses ve görüntü kaydı alınmamaktadır; aynı zamanda 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu çerçevesinde katılımcıların ses ve/veya görüntü kaydı almalarına izin verilmemektedir.
Katılımcının ürettiği tüm yazıların her türlü telif hakkı katılımcıya aittir. Katılımcı ürettiği ve aldığı geri bildirimler doğrultusunda geliştirdiği yazılarını istediği şekilde değerlendirebilir. Katılımcının ürettiği yazılarla ilgili Farkındalık Yazarlığı’nın herhangi bir telif hakkı talebi bulunamaz.